Курси з підготовки до Національного мультидисциплінарного тесту

З метою допомоги випускникам закладів середньої освіти у Львівському національному університеті природокористування започатковано «Курси з підготовки до Національного мультидисциплінарного тесту та навчання у закладі вищої освіти для випускників закладів середньої освіти». Форма проведення – дистанційна.


У цьому розділі ви можете пройти тестування, яке складається з випадкових питань по пройденому матеріалу з математики, історії України, української мови.


обговорюємо проблемні питання, пропонуємо свої ідеї

Цей курс буде особливо корисним для випускників шкіл, коледжів, ліцеїв при підготовці до здачі ЗНО.  Курс складається з трьох розділів: загальної, неорганічної та органічної хімії. В кожному розділі висвітлено основні теоретичні відомості, поняття, терміни та правила з кожної теми. Подано ряд різнорівневих завдань, вправ, перетворень, тестів для закріплення матеріалу. Уміння розв'язувати задачі - це важливий критерій, за яким оцінюються знання учнів. Тому даний курс дає змогу ознайомити учнів з великою кількістю різноманітних задач, що охоплюють всі теми курсу хімії.